O MNIE

Jestem pasjonatem mediów społecznościowych i komunikacji samej w sobie.
W ciągu wielu lat doświadczeń zawodowo i prywatnie stworzyłem i zarządzałem zarówno pojedynczymi profilami społecznościowymi jak i kompleksowymi platformami marketingowymi łączącymi takie obszary jak budowanie wizerunku marki, komunikacja z użytkownikami i eCommerce.

Jestem aktywnym komentatorem otaczającej nas rzeczywistości w mediach społecznościowych – posiadam aktywne profile zarówno na Twiterze, Facebooku, Snapchatcie i Instagramie. Przeprowadziłem wiele projektów szkoleniowych z zakresu komunikacji w social media.

Zawodowo przez ponad 7 lat byłem związany z Legią Warszawa –  jako fotograf, redaktor naczelny, wydawca serwisu legia.com oraz administrator kanałów społecznościowych Legii. Później przez dwa lata w Poczcie Polskiej odpowiadałem za działania w komunikacji wewnętrznej oraz za obecność Poczty w mediach społecznościowych. Obecnie jestem związany z Wirtualną Polską.

Prywatnie prowadzę oprócz swoich profili, także profil poświęcony promowaniu adopcji psów ze schronisk – Nie kupuj – adoptuj.

Jestem także fotografem. Moim hobby są podróże i sporty ekstremalne.

 

Adam Polak
Adam Polak